2016-11-25 19:06

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP (Laravel/Symfony)Wrocław

Zadania:

  • rozwój systemu ERP

Wymagania:

  • znajomość PHP5
  • zrozumienie zasad programowania obiektowego (OOP) i wzorców projektowych
  • umiejętność pisania czystego i przejrzystego kodu
  • Doświadczenie w pracy z dowolnym popularnym frameworkiem MVC (Laravel, Symfony)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość GIT lub innego rozproszonego systemu kontroli wersji
  • doświadczenie w TDD (Test-driven Development)
  • znajomość JavaScript, jQuery, Ajax
  • podstawowa znajomość HTML i CSS

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie przy współpracy b2b
  • możliwość pracy w najnowszych technologiach

Dodatkowe atuty:

  • wiedza na temat bezpieczeństwa aplikacji webowych