2016-11-22 21:29

Dla naszego klienta- międzynarodowego dostawcy rozwiązań internetowych, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior CRM DeveloperWrocław

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Senior CRM Developer będzie projektować i implementować nowe funkcjonalności MS Dynamics CRM oraz brać udział we wdrożeniach rozwiązań klasy CRM.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość Microsoft Dynamics CRM 2015.
  • Umiejętność pisania skryptów oraz zarządzania bazą danych MS SQLServer.
  • Znajomość Microsoft Exchange i AD na poziomie niezbędnym do integracji z CRM.
  • Doświadczenie we wdrożeniu systemu CRM.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację techniczną.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność analizowania i szybkiego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz pakiet benefitów.
  • Ciekawą, rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku i w znakomitej atmosferze.
  • Certyfikacje Microsoft, łatwy dostęp do wiedzy.
  • Elastyczne godziny pracy.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Microsoft Dynamics CRM 2016.
  • Znajomość Javascript i HTML.
  • Znajomość GITa.
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych.