2017-01-23 20:56

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester Systemów BankowychWrocław

Zadania:

  • Przygotowanie scenariuszy testowych na podstawie dokumentacji projektowej
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych manualnych
  • Rejestracja wyników testów w narzędziach do zarządzania testami, (JIRA)
  • raportowanie wyników testów

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w testach systemów u Klientów z branży finansowej
  • Znajomość procesów bankowych
  • Doświadczenie w wykonywaniu testów funkcjonalnych manualnych w wielopoziomowej architekturze IT
  • Certyfikat ISTQB
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość JIRA
  • Wysokie umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie b2b
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
Wyślij CV