2016-11-29 18:46

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w szeroko pojętej integracji usług, procesów oraz systemów IT, poszukujemy aktualnie na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Java z doświadczeniem w integracji systemówWrocław

Opis stanowiska:

  • Tworzenie/rozwijanie produktów informatycznych
  • Projektowanie oraz tworzenie specyfikacji technicznych implementowanych rozwiązań
  • Chęć zdobywania doświadczenia i dalszego rozwoju w Tibco

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Znajomość zagadnień integracyjnych SOA
  • Wiedza z zakresu następujących technologii:
    • JEE (JSP, Servlety, Spring, Hibernate)
    • Java (Eclipse Rich Client Platform)
    • ORACLE DB (SQL, PL/SQL)
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne (elektronika i telekomunikacja, automatyka, fizyka, matematyka)
  • Umiejętność:
    • systematycznej pracy - samodyscyplina
    • współpracy w zespole oraz z klientami
  • Zdolność do szybkiego uczenia się, duch innowacyjności oraz pomysłowość

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Pracę w projektach dla czołowych firm z całej Europy (głównie projekty integracyjne)
  • Rozwój zawodowy (szkolenia, certyfikaty)
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Mile widziane:

  • Znajomość TIBCO AMX
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Inne informacje:

  • CV prosimy przesyłać w języku angielskim