Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Linux System Engineer Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Administracją, utrzymaniem i rozwojem własnej platformy firmowej przy zastosowaniu następujących technologii:
    • systemy RHEL / Oracle Linux z wykorzystaniem rozwiązań klastrowych,
    • bazy danych Oracle / MySQL,
    • serwery aplikacji Oracle Weblogic,
    • serwery kasetowe Dell,
    • SAN Dell / HP (FC, iSCSI),
    • urządzenia sieciowe Cisco.

Wymagania:

  • Minimum 1,5-2 letnie doświadczenie w administrowaniu systemami Linux / Unix,
  • Znajomość protokołów sieciowych TCP/IP oraz języków skryptowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Proponujemy:

  • Udział w rozwojowych, pełnych wyzwań, międzynarodowych projektach m.in dla takich firm jak: BMW, DHL, Schenker, Panalpina, Porsche, Ford,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów dotyczących funkcjonowania platformy,
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez certyfikaty oraz szkolenia w kraju i za granicą,
  • Świadczenia pozapłacowe takie jak: pakiet medyczny, karta Multisport, bilety do kina i teatru, bony podarunkowe,
  • Nowoczesne, ergonomiczne biuro, a w nim funroom, chillout room,
  • Liczne spotkania integracyjne- Team Building, konkursy zespołowe,
  • Swobodny dostęp do literatury branżowej.
  • W przypadku osób spoza Wrocławia - pomóc w relokacji do Wrocławia.