2017-02-26 21:47

Dla naszego Klienta, globalnej firmy działającej w obszarze logistyki, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Oferta pracy: Praca programista Programista Java / Starszy Programista JavaWrocław

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i implementacja komponentów firmowej platformy logistycznej przy użyciu technologii J2EE;
  • Przygotowywanie automatycznych testów komponentowych;
  • Aktywny udział w realizacji projektów dla klientów zewnętrznych.

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji z użyciem technologii obiektowych, szczególnie technologii J2EE;
  • Znajomość relacyjnych baz danych;
  • Orientowanie się w zakresie takich technologii i narzędzi jak: JSP, JPA, EJB, Servlets, GWT, Spring, Hibernate, Eclipse, WebServices;
  • Znajomość procesu efektywnego wytwarzania oprogramowania, testów jednostkowych, metodyk zwinnych, SCRUM-a, itp.
  • Umiejętność analizy i projektowania algorytmów;
  • Zdolność do logicznego myślenia, pasja i kreatywność.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez certyfikaty oraz szkolenia na terenie kraju i za granicą;
  • Benefity pozapłacowe takie jak:
    • opieka medyczna,
    • karnet Multisport,
    • bilety do kina i teatru,
    • bony podarunkowe itp.;
  • Liczne spotkania integracyjne-Team Building, konkursy zespołowe;
  • Pomoc w przeprowadzce - dla osób spoza Wrocławia.