2016-10-09 20:53

Dla naszego Klienta, dla prężnie rozwijającej się, stabilnej finansowo firmy, działającej na rynku usług konsultingowych i tworzenia software, szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester oprogramowaniaWrocław

Zadania:

  • tworzenie testów jednostkowych (PHPUnit lub podobne)
  • tworzenie testów automatycznych (Selenium lub podobne)
  • współpraca z customer support i programistami
  • pomoc w diagnozie i poprawianiu błędów oraz ulepszaniu programu TimeCamp

Od kandydata oczekujemy:

  • znajomość przynajmniej jednego języka programowania (najlepiej PHP lub JavaScript)
  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania (najlepiej testy jednostkowe i automatyczne)
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nienormowany czas pracy
  • nielimitowane urlopy
  • zdobycie doświadczenia w najlepszych technologiach w szybko rozwijającej się firmie
  • przyjacielską i startupową atmosferę)
  • darmowe obiady dwa razy w tygodniu, możliwość robienia przerw podczas wspólnych gier