2016-12-09 21:54

Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej sie firmy z branży usługowej lidera w swojej dziedzinie, poszukujemy osobu na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Baz Danych T-SQLWrocław

Zakres obowiązków:

  • stanowisko zlokalizowane w Dziale Informatycznej Obsługi Wierzytelności

Wymagania:

  • Znajomości języka T-SQL
  • Podstawowej znajomości C# lub innego języka obiektowego
  • Znajomości środowiska Visual Studio .NET
  • Umiejętności tworzenia mechanizmów SSIS
  • Zaangażowania, odpowiedzialności i kreatywności
  • Umiejętności pracy w zespole i organizacji czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • indywidualne dopasowanie godzin pracy
  • benefity sportowe
  • komfortowe warunki pracy, silne komputery wraz z dyskami SSD oraz dwoma monitorami
  • stabilne warunki zatrudnienia i umowę o pracę
  • Zapewniamy możliwość uzyskania opieki medycznej oraz ubezpieczenie w ramach preferencyjnych warunków
Wyślij CV