2016-10-03 17:52

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się software house, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista aplikacji mobilnych na platformę AndroidWrocław

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i tworzenie natywnych aplikacji mobilnych z wykorzystaniem Android SDK

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu na platformę Android
  • Znajomość Material Design i platformy Android
  • Znajomość programowania obiektowego

Mile widziane:

  • Opublikowana aplikacja w sklepie,
  • Znajomość narzędzi do zarządzania zadaniami,
  • Znajomość GIT'a i Android Studio
Wyślij CV