Dla naszego Klienta firmy specjalizującą się w tworzeniu systemów informatycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular JAVA DeveloperWrocław

Zakres obowiązków:

  • programowanie aplikacji na podstawie dostarczonej analizy wymagań lub backlog'u projektu
  • wsparcie procesu zapewniania najwyższej jakości tworzonego oprogramowania

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku JAVA Developera
  • znajomość technologii JAVA EE lub/i Spring, Hibernate, Maven
  • znajomość baz danych Oracle, MongoDB, PostgresSQL lub MySQL
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę przy projektach dla różnych branż o różnej wielkości
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia wewnętrzne
  • finansowanie certyfikacji zawodowych
  • kurs j. angielskiego z native speaker
  • dofinansowanie do karty Benefit
  • miłą, bezpośrednią atmosferę i towarzystwo wysokiej klasy specjalistów