2017-06-19 09:03

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się software house, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Middle iOS DeveloperWrocław

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozbudowa aplikacji na platformę iOS
  • Rozwijanie istniejących aplikacji

Od kandydata oczekujemy:

  • Masz min 2 lata doświadczenia w programowaniu iOS
  • Znajomość iOS Human Interface Guidelines
  • Znajomość metod programowania obiektowego
  • Znajomość SWIFT i ObjectiveC

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość JIRA i Redmine
  • Znajomość GIT
Aplikuj na to stanowisko
Aplikuj teraz

Polecane oferty pracy:

Polecane wpisy na blogu:

7 błędów w rekrutacji programistów
Kod pod specjalnym nadzorem czyli jak współpracować z programistą z zewnątrz
Pięć znaków świadczących o tym, że jesteś złym menadżerem
Big Data w rekrutacji IT– analiza zamiast intuicji
5 rzeczy, które specjalista IT powinien zrobić przed wyjazdem na urlop
Zobacz podobne oferty pracy
1 Szukasz specjalistów IT?
Oddzwonimy do Ciebie!