2016-12-22 22:00

Dla naszego Klienta, firmy konsultingowej specjalizującej się we wdrażaniu rozwiązań controllingowych szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant ds. wdrożenia aplikacji TableauWrocław

Realizowane zadania:

  • Instalowanie i konfiguracja u klienta oprogramowania Tableau
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu Tableau Desktop i Tableau Serwer
  • Opracowywanie wizualizacji (raportów, kokpitów) na zlecenie klienta
  • Rozwiązywanie bieżących problemów podczas bezpośrednich kontaktów w klientami

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomość systemu Tableau w zakresie:
    • Tableau Server
    • Tableau Desktop
  • Podstawowa znajomość Microsoft SQL Server i języka T-SQL
  • Znajomość zasad i standardów wizualizacji danych
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych projektów
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość MS Reporting Services
  • Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem
  • Prawo jazdy
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Odpowiedzialność, dokładność, rzetelność
Wyślij CV