2016-09-30 11:34

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży technologii informatycznych, poszukujemy osób na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-end Developer (NodeJS, Angular, MongoDB, ExpressJS)Wrocław

Opis stanowiska:

  • projektowanie i implementację oprogramowania w oparciu o NodeJS, Angular, MongoDB, ExpressJS
  • rozbudowa i opieka nad istniejącymi aplikacjami
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

Wymagania:

  • praktyczna znajomość technologii internetowych
  • praktyczna znajomość platformy MEAN
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • znajomość standardów projektowania aplikacji internetowych

Proponujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w centrum Wrocławia
  • elastyczne godziny pracy
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia

Dodatkowe atuty:

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość HTML + CSS
  • umiejętność pracy w zespole