2016-10-01 13:15

Dla naszego klienta, dużej, europejskiej firmy produkcyjnej poszukujemy na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C#.NETWrocław

Opis stanowiska:

  • tworzenie innowacyjnych systemów rozszerzających zakres usług i produktów
  • programowaie aplikacji mobilnych komunikujących się z urządzeniami
  • tworzenie rozwiązań przy użyciu nowoczesnych technologii firmy Microsoft
  • tworzenie architektury oraz wdrażanie nowych aplikacji za pomocą środowiska Xamarin
  • tworzenie testów automatycznych interfejsu użytkowanika do aplikacji mobilnej w środowisku Ranorex

Od kandydata oczekujemy:

  • wyższe wykształcenie informatyczne
  • 2 lata bądź więcej doświadczenia w zakresie programowania w technologii .NET
  • bardzo dobra znajomość C#, Visual Studio
  • zdolności analityczne i logicznego myślenia
  • dobra znajomość SQL
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • możliwość nauki budowania aplikacji mobilnej w środowisku .NET z użyciem Xamarain.Android i Xamarin.iOS
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • udział w ciekawych projektach i szansę szybkiego wykazania
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • swobodną atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

Mile widziane:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • znajomość:
    • Xamarin
    • SQLite
    • PCL libraries
    • Task Paraller Library
    • WPF