2016-10-02 20:42

Dla naszego Klienta - firmy, która od wielu lat działa na rynku usług finansowych, poszukujemy obcenie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator systemów sieciowych IT.Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie sieciami LAN i WAN, administrowanie urządzeniami typu firewall, IPS/IDS, proxy, dbanie o bezpieczeństwo sieciowe IT.

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętnościami administrowania urządzeniami sieciowymi CISCO: przełączniki Nexus, routery, ASA.
  • Minimum trzyletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku w środowisku kilkuset lub więcej stacji roboczych,
  • Znajomością zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych.
  • Szerokimi umiejętnościami technicznymi pozwalającymi na wdrażanie i utrzymywanie elementów sieciowych (znajomość technologii: firewall, UTM, IDS, IPS, narzędzi do monitoringu zdarzeń bezpieczeństwa, Wireshark, itp.).
  • Znajomość rozwiązań VPN.
  • Umiejętnością podejmowania decyzji, cechujących się samodzielnością i komunikatywnością.
  • Znajomością języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Szeroki pakiet szkoleń

Mile widziane:

  • Posiadają certyfikaty z obszaru sieci komputerowych (CCNA/CCNP) popartych praktyką.
  • Posiadają wykształcenie wyższe informatyczne.
Wyślij CV