2016-10-07 00:21

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, wdrażającej system SAP, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Kierownik ds. wdrożeń SAP HRWrocław

Zadania:

  • Organizowanie pracy i zarządzanie zespołem konsultantów
  • Udzielanie konsultacji z zakresu aplikacji SAP HR
  • Rozwiązywanie problemów
  • Analizę procesów biznesowych (analiza potrzeb rozwojowych, opracowywanie i dostarczanie rozwiązań)
  • Optymalizacja aplikacji i systemów
  • Przygotowywanie odpowiednich analiz, przygotowywanie dokumentacji technicznej i funkcjonalnej
  • Wdrożenia HR w zakresie aplikacji SAP

Wymagania:

  • Minimum 5-letniego doświadczenie projektowe we wdrażaniu SAP HR
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem konsultantów
  • Wiedza merytoryczna z zakresu systemów i elementów aplikacji SAP
  • Udział w zakończonych sukcesem wdrożeniach systemu SAP HR
  • Nastawienie na realizację celów
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu bardzo dobrym

Oferujemy:

  • Współpracę partnerską
  • Atrakcyjny system prowizyjny