2016-10-01 13:56

Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku ERP, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator Systemu Windows - Configuration ManagerWrocław

Zakres obowiązków:

  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie serwerów aplikacyjnych
  • Tworzenie i utrzymanie procedur instalacyjnych
  • Wsparcie przy weryfikacji aplikacji
  • Tworzenie i utrzymywanie skryptów instalacyjnych

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość systemów Windows Server
  • Umiejętność konfiguracji Microsoft IIS
  • Umiejętność administracji systemem TeamCity / GIT
  • Podstawy programowania w wybranym języku (mile widziany .NET)
  • Dobra znajomość SQL

Firma oferuje:

  • Aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań projektach
  • Otwartą komunikację na wszystkich szczeblach hierarchii
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Stabilną pracę w doświadczonym zespole
Wyślij CV