2016-10-02 20:58

Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku ERP, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista ASP .NET ze znajomością techniki MVCWrocław

Zakres obowiązków:

  • Implementacja komponentów biznesowych w technologiach ASP.NET, .NET oraz ASP.NET MVC
  • Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o specyfikację biznesową
  • Implementacja testów jednostkowych
  • Integracja z systemami zewnętrznymi
  • Wsparcie procesów analizy
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętności tworzenia aplikacji w środowisku ASP.NET w technice MVC z wykorzystaniem języka C#
  • Dobrej znajomości Entity Framework oraz SQL
  • Dobrej znajomości zagadnień programowania interfejsu aplikacji webowych: JavaScript, jQuery
  • Umiejętności korzystania z systemu GIT

Proponujemy:

  • Aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań projektach
  • Otwartą komunikację na wszystkich szczeblach hierarchii
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Stabilną pracę w doświadczonym zespole