Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się Firmy z branży technologii informatycznych, poszukujemy osób na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Młodszy Programista PHPWrocław

Opis stanowiska:

  • projektowanie i implementacja oprogramowania przy użyciu technologii webowych
  • rozbudowę i opiekę nad istniejącymi aplikacjami
  • dbanie o wysoka jakość tworzonych rozwiązań

Wymagania:

  • praktyczna znajomość technologii internetowych:
    • PHP - obiektowe,
    • MySQL,
    • HTML
    • CSS,
    • JavaScript
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość standardów projektowania aplikacji internetowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w nowoczesnych technologiach
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w centrum Wrocławia
Wyślij CV