2016-09-30 09:39

Dla naszego klienta prężnie rozwijającej się firmy na rynku marketingu mobilnego szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Front-end'u - AJAXWarszawa

Zadania:

  • Obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań
  • Implementacja i wdrażanie aplikacji
  • Dokumentacja kodu
  • Proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii
  • Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Javascript, HTML, CSS
  • Dobra znajomość jQuery i AJAX
  • Znajomość Apache, JSON, XML, SVN oraz git
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji lub stron webowych w Javascript
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Firma oferuje:

  • Odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
  • Możliwość rozwoju
Wyślij CV