Dla naszego klienta, jednej z wiodących firm z branży energetycznej, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant FileNET - obszar składowania i archiwizacji danych Warszawa

Zadania:

  • Rozwój aplikacji opartej o system FileNet, według wymagań pracodawcy
  • Praca w prężnie rozwijającym się zespole projektowym
  • Analiza, przygotowywanie i realizacja projektów informatycznych w obszarze składowania i archiwizacji danych, itp
  • Udział w procesach związanych z realizowanymi projektami
  • Parametryzacja i kastomizacja na poziomie oprogramowywania funkcjonalności

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość systemu zarządzania informacjami/dokumentami - FileNet
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie we wdrożeniach/administracji systemów zarządzania informacjami/dokumentami
  • Bardzo dobra znajomość środowiska UNIX / MS Windows
  • Certyfikat FileNet mile widziany
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem architektury IT
  • Chęć nauki i rozwoju
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, zdolności analityczne, samodzielność, odpowiedzialność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Opiekę zdrowotną
  • Konkurencyjne wynagrodzenie bazowe
  • Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
  • Wsparcie rozwoju zawodowego i możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę w ramach prowadzonych projektów wdrożeniowych