2016-10-01 16:39

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy na rynku marketingu mobilnego, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Grafik - aplikacje mobilneWarszawa

Zadania:

  • przygotowywanie grafik na potrzeby prowadzonych projektów

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenie w projektowaniu stron www
  • doświadczenie w tworzeniu grafiki aplikacji mobilnych
  • umiejętność dostosowania stylu graficznego na potrzeby projektu
  • dobra organizacja pracy i komunikatywność
  • kreatywność

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
  • możliwość rozwoju

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w w rysowaniu grafiki 2D w grach na urządzenia mobilne
  • umiejętność odręcznego rysunku