2016-11-20 22:11

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm na rynku polskim, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester aplikacji - diagramy UMLWarszawa

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie scenariuszy testowych aplikacji na podstawie wymagań biznesowych
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych i akceptacyjnych
  • Analizowanie błędów aplikacji
  • Raportowanie wyników
  • Prace analityczne nad rozwojem oprogramowania
  • Tworzenie diagramów przypadków użycia w języku UML
  • Współpraca z zespołem analityków i programistów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Podstawowa znajomość metodyki realizacji projektów informatycznych
  • Praktyczna znajomość zagadnień analizy biznesowej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność modelowania w UML

Proponujemy:

  • Umowę o pracę
  • Dostęp do szerokiej gamy szkoleń
  • Atrakcyjny pakiet "socjalny"