2016-12-27 12:43

Dla naszego Klienta, brytyjskiej firmy wchodzącej na polski rynek, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Developer JavaScript - Meteor.js / Backbone.js / AngularJSWarszawa

Zadania:

  • Projektowanie, implementacja oraz rozwój aplikacji webowych
  • Zachowanie standardów, jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
  • Realizacja peer reviews w ramach zespołu
  • Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu procesów i produktów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej
  • Praca z wykorzystaniem TDD i CI

Od kandydata oczekujemy:

  • Min. 5 lat doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku JavaScript w tym znajomość zasad OOP
  • Doskonała znajomość jednego z framework'ów MVC: Meteor.js, Backbone.js, AngularJS, Chaplin, Knockout.js, Ember.js
  • Znajomość jednej z bibliotek JavaScript: jQuery lub Underscore.js
  • Znajomość zasad modularnego CSS oraz jednego z framework'ów
  • Znajomość jednego z pre-procesorów CSS takich jak: SASS, LESS lub Stylus
  • Dobra znajomość Git
  • Chęć do rozwoju oraz nauki nowych technologii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych oraz pracę wśród profesjonalistów
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Praca w środowisku i projekcie o zasięgu międzynarodowym
  • Bogaty pakiet socjalny

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Node.js
  • Doświadczenie w budowie rozwiązań z wykorzystaniem mongoDB
  • Znajomość silnika szablonów, jak np.: Jade, Dust.js, HAML, handlebars, mustache lub innego