2016-10-09 17:32

Dla naszego klienta prężnie rozwijającej się firmy na rynku marketingu mobilnego szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Aplikacji Mobilnych - platforma iOSWarszawa

Opis stanowiska:

  • budowa i rozwój aplikacji na systemy operacyjne iOS
  • prowadzenie wszystkich etapów prac nad projektem
  • rozwijanie metod pracy i śledzenie nowych trendów w branży

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w programowaniu aplikacji na platformie iOS
  • umiejętność programowania obiektowego
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość branży urządzeń mobilnych
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na posługiwanie się dokumentacją techniczną

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
  • możliwość rozwoju