2016-12-05 15:40

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, wyspecjalizowaną w realizacji skomplikowanych projektów rekrutacyjnych dedykowanych dla branży IT. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant ds. RekrutacjiWarszawa

Realizowane zadania:

  • Samodzielna realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska w branży IT
  • Budowa oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Od kandydata oczekujemy:

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysoka motywacja do pracy, ambicja i profesjonalizm w działaniu
  • Min 1 rok doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Umiejętność budowy i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia - umowa o pracę lub firma - firma
  • Jasny i klarowny system premiowy (płacimy premię od każdej złotówki którą przeniesiesz dla firmy)
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Doszkalające lekcje języka angielskiego
  • Owoce w biurze
  • Wyjątkową atmosferę pracy

Dodatkowe atuty:

  • Dobra znajomość rynku IT
Wyślij CV