2016-10-09 12:43

Dla naszego klienta - Firmy działającej na rynku szkoleń, szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Web Developer - Drupal, HTML5, CSS3Warszawa

Realizowane zadania:

  • Udział w rozwijaniu i utrzymaniu bieżących wdrożeń serwisów internetowych i platform e-learning klientów
  • Wdrażanie funkcjonalności oczekiwanych przez klienta na bazie platformy Drupal
  • Kontakt z klientem dotyczący funkcjonalności rozwiązania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość platform CMS, w szczególności Drupal
  • Znajomość architektury aplikacji webowych
  • Zbsługa MS Office

Proponujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie realizującej ciekawe projekty e-learning i obszarze rozwoju pracowników
  • Możliwe różne formy zatrudnienia (w tym umowa o pracę)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery
  • Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji na bazie Drupal lub podobnych rozwiązań