2016-09-30 20:02

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant ERP - moduł HRWarszawa

Realizowane zadania:

  • Współpraca z biznesem przy zgłoszeniach i nowych wymaganiach związanych z obsługiwanymi systemami kadrowo-płacowymi
  • Wsparcie przy realizacji nowych projektów kadrowo-płacowych
  • Bieżące wsparcie klientów CA korzystających z systemów organizacji

Wymagania:

  • Dobra znajomość modułów płacowych systemów klasy ERP (mile widziane IFS)
  • Doświadczenie we wdrażaniu modułów HR dla klienta zewnętrznego
  • Doświadczenie zdobyte firmie świadczącej usługi outsourcingu
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń
  • Dobra znajomość prawa pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zawierania i utrzymywania dobrych relacji z klientem

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę z pakietem socjalnym: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport
  • Pracę przy projektach międzynarodowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. płac/kadr