2016-10-02 12:43

Dla naszego klienta, duzej grupy kapitałowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Architekt Java - Team LeaderWarszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie aplikacji dla sektora telekomunikacyjnego, która służy do zarządzania dostępem użytkowników końcowych do usług i naliczania opłat za ich świadczenie.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne,
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze telekomunikacyjnym,
  • bardzo dobra znajomość technologii Java EE oraz OSGi,
  • znajomość narzędzi Apache ServiceMix oraz Apache Drools,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych (MySQL),
  • znajomość zagadnień z dziedziny telekomunikacji (standardy 3GPP, protokół DIAMETER),
  • znajomość narzędzi Maven oraz Subversion,
  • bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w projekcie pełnym wyzwań,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową i zajęcia językowe,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy.
Wyślij CV