2016-10-07 12:43

Dla naszego klienta, duzej grupy kapitałowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista JEE, Maven, SubversionWarszawa

Realizowane zadania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za stworzenie, rozwój i utrzymanie Intranetu oraz innych systemów wewnętrznych firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne,
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy tworzeniu systemów typu Intranet lub CRM,
  • bardzo dobra znajomość technologii JEE (EJB3.0, Servlets, JPA, JDBC, Hibernate, WebServices),
  • znajomość serwera aplikacyjnego WebLogic,
  • znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych (Oracle),
  • podstawowa znajomość (X)HTML, CSS oraz języka JavaScript,
  • znajomość narzędzi Maven oraz Subversion,
  • bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność,
  • otwarty umysł, chęć nauki i rozwoju zawodowego,
  • znajomość języka angielskiego.

Proponujemy:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w projekcie wewnętrznym z opcją późniejszego rozwoju w innych projektach,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową i zajęcia językowe,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy.
Wyślij CV