2016-10-05 08:29

Oferta pracy: Praca programista Projektant - Programista baz danychWarszawa

Zakres obowiązków:

  • projektowanie schematu relacyjnej bazy danych dużej aplikacji klasy ERP (~500 tabel)
  • optymalizacja, ujednolicenie istniejącego modelu bazy danych (~250 tabel)
  • współpraca z zespołami programistycznym i analitycznym
  • prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • praktycznego, udokumentowanego doświadczenia w projektowaniu dużych relacyjnych baz danych - minimum 2 lata
  • umiejętności programowania w języku SQL / PL-SQL / PG-SQL:
    • programowanie procedur,
    • funkcji,
    • triggerów
  • znajomości zagadnień optymalizacji zapytań SQL, analizy zapytań, tworzenia indeksów, tworzenia widoków zmaterializowanych
  • znajomość PostgreSQL co najmniej w wersji 9.1
  • umiejętności pracy w systemie Linux (Ubuntu)

Firma oferuje:

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • dużo niestandardowych problemów do rozwiązania
  • pracę w samym centrum Warszawy