2017-02-26 16:24

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. Zamówień PublicznychWarszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej
  • Monitorowanie zamówień publicznych
  • Współpraca z Urzędami i Kontrahentami
  • Weryfikacja i analiza dokumentacji przetargowej
  • Przygotowywanie i przedstawianie raportów z procesu realizacji projektów

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań informatycznych do sektora publicznego
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedzy z zakresu rozwiązań teleinformatycznych (preferowana wiedza z zakresu: Outsorcing, Zarządzanie infrastrukturą i zasobami IT, itp.)
  • Doskonałej znajomości ustawy o zamówieniach publicznych
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy
Wyślij CV