2017-02-23 12:43

Dla naszego klienta firmy tworzącej, dostosowującej, integrującej i wdrażającej aplikacje typu enterprise szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP z HTML5 & CSS3 & jQueryWarszawa

Opis stanowiska:

  • projektowanie i impelementacja rozwiązań IT,
  • prace programistyczne głównie przy tworzeniu aplikacji webowych,
  • tworzenie dokumentacji i współpraca z zespołem developerskim.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka PHP i zagadnień programowania obiektowego,
  • praktyczna znajomość technologii HTML5 & CSS3 & jQuery,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej dobrym,
  • zdolność do efektywnej pracy w zespole.

Proponujemy:

  • udział w zaawansowanych technologicznie projektach z dostępem do nowoczesnych technologii i narzędzi,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny w tym min. pakiet medyczny Medicover i pakiet sportowy,
  • zwrot kosztów za zdane certyfikaty techniczne,
  • udział w dużych projektach dla Klientów z branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej , bankowej,
  • bardzo dobra, koleżeńska atmosfera pracy.

Dodatkowe atuty:

  • podstawowa znajomość języka JAVA,
  • znajomość, któregokolwiek z frameworków PHP.
Wyślij CV