2016-10-05 16:26

Oferta pracy: Oferta pracy IT Key Account Manager - Banki i Instytucje FinansoweWarszawa

Opis stanowiska:

  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów z sektora finansowego (banki/firmy ubezpieczeniowe/instytucje finansowe)
  • Budowanie pozycji sprzedażowej i negocjacyjnej u największych klientów w sektorze finansowym
  • Pozyskiwanie wysoko budżetowych projektów IT
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty naszego klienta
  • Utrzymywanie stałego portfela kluczowych klientów
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży ( prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów ) we współpracy z działami wsparcia sprzedaży
  • Udział w szkoleniach merytorycznych, konferencjach i targach
  • Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów
  • Przygotowywanie materiałów handlowych we współpracy z działami wsparcia sprzedaży/marketingu (oferty, umowy, prezentacje, itd.)
  • Rejestrowanie aktywności zawodowej w systemie informatycznym.

Wymagania:

  • Co najmniej czteroletnie doświadczenie - poparte sukcesami - w prowadzeniu samodzielnej sprzedaży rozwiązań teleinformatycznych do klientów z sektora finansowego (banki/instytucje finansowe/firmy ubezpieczeniowe)
  • Wykształcenie wyższe, lub odpowiadające mu doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność budowania relacji z kluczowym klientem na szczeblu zarządczym
  • Kilkuletnie doświadczenie w długofalowej współpracy z kluczowymi klientami z sektora finansowego
  • Wiedza z zakresu rozwiązań teleinformatycznych (preferowana wiedza z zakresu: oferowania kompleksowych usług IT/Telco , szczególnie usług zarządzania infrastrukturą i zasobami IT w tym także w modelu outsource'ingu
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Samodzielność i nastawienie na cel

Oferujemy:

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy