2016-11-11 20:09

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem systemów informatycznych, aplikacji webowych, rozwiązań typu klient-serwer oraz aplikacji rozproszonych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-End Developer: JavaScript, AngularJS, HTML, CSSWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z polskimi i zagranicznymi firmami w zakresie projektowania i rozwoju oprogramowania.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Znajomość biblioteki AngularJS.
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań - praca z ludźmi z całego świata przy międzynarodowych projektach.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - liczne szkolenia.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Elastyczne formy współpracy (umowa o pracę, kontrakt).

Mile widziane:

  • Znajomość Node.JS i Socket.IO.
Wyślij CV