2016-10-02 14:21

Oferta pracy: Praca programista PHP Developer ze znajomością PostgreSQLWarszawa

Zadania:

  • utrzymanie i rozwój systemu rezerwacyjnego klienta
  • analizowanie wykonywalności, projektowanie i wdrażanie mniejszych (później większych) modyfikacji systemu
  • tworzenie dużo w PHP, sporo w PostgreSQL i mało w web-developer
  • wsparcie techniczne dla członków zespołu supportujących użytkowników

Wymagania:

  • umiejętność komunikowania się z zespołem poprzez słowa i marker na tablicy
  • dokładność, staranność oraz umiejętność wnikliwego poznawania zagadnień i problemów występujących w systemach rezerwacyjnych
  • bardzo dobra znajomość PHP, SQL
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego

Oferujemy:

  • stabilną pracę i wynagrodzenie
  • komfortowe miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu
  • pakiet ubezpieczenia medycznego
  • elastyczne godziny pracy
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę w biurze

Mile widziane:

  • wzorce obiektowe
  • znajomość branży turystycznej
  • podstawy administracji serwerów