2016-11-29 19:46

Dla naszego klienta, duzej grupy kapitałowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-End Developer - Flash - MultimediaWarszawa

Realizowane zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie aplikacji front-end w ramach bieżących projektów rozwiązań multimedialnych.

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języka programowania JavaScript,
  • bardzo dobra znajomość: HTML, CSS, DOM,
  • dobre rozumienie zasad UX/UI,
  • bardzo dobra organizacja pracy i zdolności analityczne,
  • samodzielność, skrupulatność, terminowość,
  • znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
  • pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatna opiekę medyczną,dofinansowaną kartę sportową oraz zajęcia z języka angielskiego,
  • przyjazną atmosferę i wygodne warunki pracy.

Mile widziane:

  • znajomość języka programowania ActionScript oraz technologii Flash,
  • znajomość języka programowania C# oraz technologii Silverlight,
  • znajomość języka programowania Python i frameworka Django.
Wyślij CV