2016-10-07 22:50

Dla naszego klienta, uznanego na rynku integratora systemów IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Młodszy Programista JavaWarszawa

Zadania:

  • Tworzenie rozwiązań opartych o technologię Java/JEE
  • Programowanie w języku Java

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 3 miesiący doświadczenia w pracy z Java EE
  • Znajomość HTML oraz JavaScript
  • Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w interesujących projektach
  • Możliwość uczestnictwa w projektach zagranicznych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy developerskiej z serwerem aplikacyjnym GlassFish/Weblogic 11g
  • Doświadczenie w pracy z JSF, EJB, JPA, JTA, CDI