2016-09-30 16:38

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy kurierskiej, istniejącej na polskim rynku od wielu lat, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Project Manager - Oracle PJM Advantage - PMI - Prince2Warszawa

Opis stanowiska:

  • Administracja i zarządzanie prowadzonym projektem wdrożeniowym w 9ciu krajach w Europie i budżecie ok. 4 mln EURO
  • Kierowanie pracą podległego zespołu, wybór metod realizacji zadań oraz opracowanie strategii weryfikacji wcześniej ustalonych ram akceptacji rozwiązania.
  • Komunikacja z Managerami poszczególnych oddziałów w zakresie wdrażanych funkcjonalności i rozwiązywanie ew. konfliktów
  • Współpraca z dostawcą/producentem rozwiązania
  • Raportowanie i rozwiązywanie problemów
  • Tworzenie raportów i harmonogramów (szacowanie czasu trwania, zasobów i kosztów, raporty wykonania)
  • Zapewnienie realizacji podstawowych wskaźników KPM takich jak uświadomienie managerom ich roli i zadań w perspektywie metodyki PJM
  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji technicznej
  • Dbanie o wdrażanie projektów zgodnie z harmonogramem i przewidzianym budżetem
  • Zapewnienie satysfakcji Managerów ze zrealizowanego projektu

Wymagania:

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (Oracle PJM Advantage LUB/I PMI LUB/i Prince2)
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi systemów informatycznych (preferowane wdrożenia systemów klasy CRM/ERP/Workflow)
  • Minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów w środowisku międzynarodowym (zarówno klientów jak i dostawców)
  • Doświadczenie w zarządzaniu funkcjami IT w firmie (min. średniej wielkości)
  • Znajomość procesów logistycznych (preferowane branże: kurierska, transportowa, pocztowa)
  • Znajomość technologi wytwarzania oprogramowania i zagadnień związanych z infrastrukturą IT
  • Płynna znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka środkowoeuropejskiego i/lub j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Wysokie umiejętności analityczne i zdolność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność współpracy ze środowiskiem międzynarodowym
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji projektowych
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i zespołu
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Nastawienie na cel
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Zarządzanie, Informatyka)

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub kontrakt (własna działalność gospodarcza)
  • Niezbędne narzędzia pracy
Wyślij CV