2016-10-05 20:53

Oferta pracy: Oferta pracy IT Młodszy Inżynier wsparcia sprzedaży - obszar System Center: SCOM, Veeam, XML, PowerShell, WindowsWarszawa

Zadania:

  • realizacja zadań w ramach projektów wdrożeniowych pod nadzorem Architekta.
  • przygotowanie i prowadzenie Proof of Concept (PoC).
  • rozwój Management Pack'ów do produktów Microsoft System Center.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość rozwiązań Microsoft System Center (SCOM),
  • znajomość rozwiązań firmy Veeam lub podobnych (mile widziana),
  • umiejętność programowania w technologii xml,
  • umiejętność pisania skryptów w PowerShell,
  • znajomość platformy Microsoft SQL,
  • umiejętność administracji systemami Windows Server, IIS, SQL Server,
  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym,
  • silne poczucie odpowiedzialności za działania własne i zespołowe,
  • umiejętność pracy w zespole, oraz analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

Dodatkowe:

  • elastyczne formy współpracy (umowa o pracę, kontrakt),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego - liczne szkolenia.