2016-10-08 21:09

Oferta pracy: Oferta pracy IT Młodszy Inżynier wsparcia sprzedaży - obszar komunikacja Microsoft Active Directory, Microsoft Exchange, Office 365Warszawa

Opis stanowiska:

  • Realizacja zadań w ramach projektów wdrożeniowych (pod nadzorem Architekta).
  • Przygotowanie i prowadzenie Proof of Concept (PoC).
  • Rozwój Management Pack'ów do produktów Microsoft System Center.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość rozwiązań Microsoft Active Directory,
  • znajomość rozwiązań Microsoft Exchange,
  • znajomość platformy Microsoft Office 365,
  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym,
  • silne poczucie odpowiedzialności za działania własne i zespołowe,
  • umiejętność pracy w zespole, oraz analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

Firma oferuje:

  • elastyczne formy współpracy (umowa o pracę, kontrakt),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego - liczne szkolenia.