2016-11-11 19:07

Dla naszego Klienta, europejskiego domu maklerskiego szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer PHP - framework CakePHP oraz JavaScriptWarszawa

Opis stanowiska:

  • tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych
  • implementacja szablonów graficznych przy pomocy HTML/CSS/JavaScript
  • integracja rozwiązań webowych z systemami CMS oraz CRM

Wymagania:

  • minimum dwa lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu PHP
  • znajomość PHP (cakePHP będzie bardzo dużym atutem)
  • znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • znajomość HTML (również standardu HTML 5), JavaScript, jQuery
  • umiejętność projektowania responsywnych i adaptowalnych aplikacji webowych
  • znajomość GIT/SVN
  • dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w jednym z największych w Europie domu maklerskim
  • pracę w młodym, międzynarodowym zespole
  • pracę nad ciekawymi projektami w metodologii Agile (Scrum)
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • pracę na pełny etat w stabilnej firmie
Wyślij CV