2016-10-04 13:02

Dla naszego klienta, największego wydawnictwa branżowego na polskim rynku, poszukujemy w tym momencie osoby na stanowisku:

Oferta pracy: Praca programista Programista Aplikacji Mobilnych - platforma iOSWarszawa

Od kandydata oczekujemy:

  • min 0,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawy inżynierii programowania wraz z wzorcami projektowymi
  • znajomość modeli prezentacji danych, jak tworzyć xml-e oraz dane w formacie JSON
  • umiejętność przygotowywania danych do poprawnego działania aplikacji
  • zarządzanie pamięcią oraz widokami kolekcji
  • znajomość optymalizacji oraz narzędzi do profilowania pamięci

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie
  • miłą atmoferę pracy
  • ambitne zadania

Polecane wpisy na blogu:

Stań się idealnym pracodawcą
Źródło stresu w pracy rekrutera
Odejście z klasą czyli jak zmienić pracę i nie spalić za sobą mostów
Zmiana ścieżki zawodowej. Jak zmienić wykonywaną profesję?
Kariera dla hakera