2016-09-30 20:44

Dla naszego Klienta,jednego z liderów na rynku agencji interaktywnych, która wchodzi w skład dużej grupy kapitałowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Android z doświadczeniemWarszawa

Zakres obowiązków:

  • budowę i rozwój aplikacji na systemy operacyjne Android,
  • prowadzenie wszystkich etapów prac nad projektem - od analizy wymagań, przez projektowanie, produkcję, testy i wdrożenie,
  • rozwijanie metod pracy i śledzenie nowych trendów w branży.

Od kandydata oczekujemy:

  • min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości narzędzi wspomagających pracę grupową z kodem wraz z CVS i SVN,
  • swobodnego poruszania się w środowisku UNIX/LINUX,
  • wykształcenia informatycznego,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie anglojęzycznej dokumentacji,
  • zorientowania na cele i wyniki,
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • doskonałej organizacji pracy.

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie
  • miłą atmoferę pracy
  • ambitne zadania
Wyślij CV