2016-10-02 19:35

Dla naszego Klienta, spółki z sektora IT w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant SAP SRM MMWarszawa

Realizowane zadania:

  • osoba na stanowisku Konsultanta SAP SRM MM będzie odpowiedzialna za planowanie i rozwój systemu SAP u klienta firmy, będącego dużym, międzynarodowym operatorem telekomunikacyjnym.
  • praca dotyczy wdrażania nowego środowiska ERP w międzynarodowej strukturze. System będzie się składał z kilku dużych modułów pokrywających całościowo wymagania z zakresu zarządzania strategicznego i operacyjnego przedsiębiorstwem.
  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za zaplanowanie od strony biznesowej i funkcjonalnej elementów związanych z procesami zakupowymi (moduły SRM i MM) a następnie nadzór nad realizacją zmian i aktywny udział w pracach wdrożeniowych.

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracach rozwojowych w SAP,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość funkcjonalności w obszarze SAP SRM, MM,
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • determinacja w dążeniu do celu,
  • silna motywacja i zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista.

Proponujemy:

  • pracę w dynamicznej firmie, w młodym zespole z dostępem do najlepszych światowych wzorców biznesowych oraz technologicznych,
  • możliwość kształcenia się, doskonalenia swoich umiejętności oraz rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę,
  • stabilne zatrudnienie, elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, umowa firma-firma jak również umowa o dzieło i zlecenie,
  • pakiet socjalny (Medicover, Fitprofit).

Dodatkowe atuty:

  • ukończone studia wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne),
  • znajomość CO, SAP FI-AA lub SAP RE.