2016-11-28 13:57

Dla naszego Klienta, niemieckiej spółki specjalizującej się w tworzeniu nowoczesnych aplikacji, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Java ze znajomością SOAP, REST i zagadnień integracjiWarszawa

Realizowane zadania:

  • wsparcie użytkowników dla istniejącego systemu w języku angielskim
  • przepisanie istniejącego projektu od nowa jako członek zespołu

Od kandydata oczekujemy:

  • znajomości Spring, Java, Hibernate, Maven,
  • znajomość SOAP, REST i zagadnień integracji,
  • znajomość architektury wielowarstwowej,
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2,
  • chęć pracy z użytkownikiem końcowym.

Oferujemy:

  • sześciomiesięczny kontrakt,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet opieki medycznej,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • miłą atmosferę,
  • pracę przy interesujących projektach.

Dodatkowe atuty:

  • JMS (Rabbit MQ), JUnit, CI Server,
  • znajomość metodyki Scrum.