2016-12-18 18:27

Oferta pracy: Oferta pracy IT Account Manager - Płatny stażWarszawa

Realizowane zadania:

Na stażu do Twoich zadań należeć będzie:

  • tworzenie bazy potencjalnych klientów
  • komunikacja telefoniczna oraz e-mailowa z potencjalnymi klientami
  • udział w tworzeniu strategii komunikacji z potencjalnymi klientami
  • udział w spotkaniach z Klientami
  • udział w negocjacjach z Klientem

Po zakończeniu stażu Twoim zadaniem będzie samodzielne pozyskiwanie klientów z branży IT.

Wymagania:

  • predyspozycje do pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą:
    • samodzielność,
    • systematyczność,
    • otwartość
    • komunikatywność,
    • nastawienie na realizację wyznaczonych celów.
  • umiejętność szybkiego uczenia się i elastyczność w dostosowywaniu się do kultury organizacyjnej

Oferujemy:

  • płatny staż + możliwość stałej pracy po jego zakończeniu
  • wynagrodzenie stałe + prowizję od pozyskanych projektów
  • możliwość współpracy z największymi firmami z branży IT

Dodatkowe atuty:

  • studenci studiów niestacjonarnych
  • zainteresowanie branżą IT lub HR
  • doświadczenie w pozyskiwaniu lub obsłudze klientów
Wyślij CV