2016-10-03 09:44

Dla naszego Klienta, brytyjskiej firmy wchodzącej na polski rynek, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Kierownik Projektu / Zespołu - technologia .net/C#Warszawa

Zadania:

  • odpowiedzialność na budowę oraz rozwój infrastruktury IT
  • konwersja wymagań biznesowych na język techniczny z myślą o optymalnej konstrukcji, wydajności, skalowalności i rozciągliwości
  • odpowiedzialność za wybór i stworzenie odpowiedniej technologi
  • budowa oraz prowadzenie zespołu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze informatyki lub pokrewnej dziedzinie technicznej,
  • 3-7 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami IT, w tym zdolność do priorytetyzacji w ramach zespołów technicznych, jak również koordynacji zespołów QA i produktowych oraz zewnętrznych dostawców API,
  • doświadczenie w programowaniu: NET, MySQL, a także HTML, XHTML, CSS, JavaScript, jQuery i Ajax,
  • znajomość C# i cloud web services,
  • szeroka wiedza z zakresu Agile, automatyzacji testów i stosowania metodologii,
  • biegła znajomość biznesowego języka angielskiego jest niezbędna,
  • doświadczenie w przekazywaniu wiedzy między zespołami technicznymi i biznesowymi.
  • doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i naprawiania błędów

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie wchodzącej na polski rynek
  • pracę pełną wyzwań
  • samodzielność w działaniu
  • możliwość pracy przy międzynarodowych projektach

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie z systemami podróżniczymi oraz aplikacjami mobilnymi,
  • zainteresowani podróżami