2016-10-02 12:59

Oferta pracy: Praca programista Projektant - Programista C++Warszawa

Opis stanowiska:

  • Analiza i rozwój istniejących aplikacji
  • Programowanie w języku C++
  • Implementacja stworzonych rozwiązań
  • Przygotowywanie specyfikacji dla rozwijanych funkcjonalności oraz tworzenie dokumentacji

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu w C++
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej

Proponujemy:

  • Umowę o pracę
  • Dostęp do szerokiej gamy szkoleń
  • Atrakcyjny pakiet "socjalny"
Wyślij CV