2016-10-07 12:43

Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej rozwiązania finansowe dla biznesu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Front-end - Backbone.js & BootstrapWarszawa

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, testowanie i wdrażanie oprogramowania
  • prace po stronie front-endu dla bardzo dużego systemu klasy ERP

Wymagania:

  • min. 2 lat doświadczenia w technologiach internetowych CSS, HTML, JavaScript
  • bardzo dobrej znajomości Backbone.js
  • doświadczenia w pracach nad projektami internetowymi
  • znajomości zagadnień z responsywnego designu
  • umiejętności czytania dokumentacji w języku angielskim

Proponujemy:

  • pracę przy ciekawym projekcie
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • pracę w samym centrum Warszawy
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Mile widziane:

  • doświadczenie w cięciu layoutów
  • doświadczenie w wykorzystaniu biblioteki jQuery, Bootstrap
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w modelu single page application